Ruszamy z przedsprzedażą Miodownika 2.0!

Zdradzamy, co znajdziecie w Miodowniku 2.0, niech kiełkuje w Was ciekawość!

Nowy miodownik podąża śladami dzikich pszczół i przygląda się miejskim łąkom. Z pewnością zainspiruje Was do baczniejszego przyglądania się, co tam bzyczy w ogrodzie lub rośnie na wieżowcu. Jeśli do tej pory byliście zagorzałymi fanami nienagannego porządku i przyciętego trawnika, zrozumiecie wreszcie (przynajmniej ten funkcjonalny!) urok chaszczy. Poznacie pszczoły nagie i wybitnie włochate, a nawet takie, które nie mają wcale żądeł! Polecicie też na Islandię i do Brazylii, spróbować tamtejszych miodów i zobaczyć, jak się mają zapylacze w kraju, w którym (prawie) nie ma drzew. 

Oprócz możliwości (legalnego) ruszenia się z kraju, miodownik 2.0 zaserwuje Wam także pełen wachlarz smaczków z obszaru kultury i sztuki, które napędziły pszczoły. A skoro mowa o pędzeniu, dowiesz się jeszcze, co można przyrządzić z miodu, i że był to jeden z głównych składników różnego rodzaju leków przez setki, a nawet tysiące lat. A jak układały się stosunki pszczoło-ludzkie na Litwie? My już mamy pewne pojęcie i nie możemy się doczekać aż poznacie te historie!

Dla tych, którzy kochają Muminki, zdradzimy też, że Miodownik doszukał się pewnych podobieństw między nimi a pszczołami. Z nowego numeru dowiecie się, dlaczego zimowe życie w ulu jest… wzruszające. No i znowu możecie liczyć na miły papier, piękne zdjęcia i ilustracje, które na długo zapamiętacie.

Możesz zamówić już teraz w przedsprzedaży – O TU.
Tym razem macie możliwość kupienia numeru 2.0 wraz z numerem 1.0! Pierwszy nakład, który niestety nie spełnił naszych oczekiwań pod względem papieru i jakości wydruku będzie teraz do wzięcia jako dodatek! Więc jeżeli nie udało Wam się złapać 1.0 — teraz macie okazję!

PRZEDSPRZEDAŻ 2.0 KLIK

PRZEDSPRZEDAŻ 2.0 + gratisowy numer 1.0 KLIK

ilustracja — Ania Kusz

Dodaj komentarz